• 3200m2

Toke ne shitje

Elbasan
For Sale

460,000 €

Description

Ne hyrje te qytetit te Elbasanit, Shitet Prone buze rruge, me siperfaqe truall 3200 m2 dhe ndertim 300 m2. Aktualisht prona eshte ne perdorim e dhene me qera. Ndertimi eshte i ndare si me poshte

1-servis makinash 118 m2 dhene me qera
2-restorant 120 m2 dhene me qera
3-pike gazi me leje 63 m2 dhene me qera

Pozicioni strategjik, buze rruges kryesore e ben kte nje prone me potencial te jashtezakonshem per zhvillim!
Cmimi i diskutueshem

Na kontaktoni,
Cel: 0672062222

Information

  • Reference: KOM1960
  • Gross Area: 3200 m2
  • Type: Land
  • Status: New
  • Website Views: 182
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: