• Bedroom: 3
 • Bathrooms: 2
 • 130m2

Apartament 3+1 (130m2) per shitje - Astir, prane Vila L

Astir, prane Viles L Astiri
For Sale

110,000 €

Description

Ofrohet per shitje Apartament 3+1+2 me siperfaqe 130m2 me vendodhje ne Astir, prane Viles L.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie i perbashket me kuzhinen/ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete, tre ballkone si dhe dy korridore shperndarese.

Apartamenti pozicionet ne katin e gjate te nje pallati 8-katesh me ashensor, ndertim i vitit 2015.

Apartamenti eshte i investuar dhe shitet totalisht i mobiluar.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

 • Reference: PAZ1967
 • Gross Area: 130 m2
 • Bedroom: 3
 • Baths: 2
 • Living room: 1
 • Floor: 6
 • Website Views: 70
 • Has mortgage

Ameneties

 • Air Conditioning
 • Lift

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: