• Bedroom: 8
 • Bathrooms: 3
 • 1000m2

Vile per qira - Komuna e Parisit

Komuna e Parisit Selitë
For Rent

4,000 € /month

Description

Ofrohet per qira nje vile/ndertese multifunskionale me siperfaqe 400m2 dhe trualli me siperfaqe 1000m2 me vendodhje tek Komuna e Parisit, prane Unazes se Madhe te Tiranes.

Vila eshte e perbere nga 8 dhoma, 3 tualete si dhe disponon paking per 4 makina.

Preferohet te shfrytezohet me qira kryesisht si ambient biznesi/per zyra.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

 • Reference: PAZ1969
 • Gross Area: 1000 m2
 • Interior Area:400 m2
 • Bedroom: 8
 • Baths: 3
 • Type: Villa
 • Status: Used
 • Website Views: 252
 • Has mortgage

Ameneties

 • Garden

Contact agent