• Bedroom: 2
 • Bathrooms: 1
 • 106m2

Apartament 2+1 (106m2) per qira - Rruga e Kavajes (Qender)

RRuga e Kavajes, Qender Rruga e Kavajës
For Sale

Price upon request

Description

Ofrohet per qira nje apartamente 2+1 me siperfaqe 106m2, i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar me dy ashensore.
Apartamenti eshte i pershtatshem per zyra dhe ofrohet i pamobiluar (vetem me kondicioner)
Ambineti eshte i organizuar ne tre dhoma, dy ballkone, nje tualet dhe nje korridor shperndares.
per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

 • Reference: PAZ1973
 • Gross Area: 106 m2
 • Bedroom: 2
 • Baths: 1
 • Living room: 1
 • Floor: 3
 • Type: Apartment
 • Status: Used
 • Website Views: 178
 • Has mortgage

Ameneties

 • Air Conditioning
 • Lift
 • City Center

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: