• Bathrooms: 1
  • 35m2

Ambient komercial per qira 300 Euro - Rruga Barrikadave

Rruga e Barrikadave Rruga Barrikadave
For Rent

300 € /month

Description

Ofrohet per qira nje ambient komercial me siperfaqe 35m2, e pozicionuar ne katin e pare te nje ndertese biznesi.

Ambienti disponon dhe tualet te brendshem.

Eshte i pershtatshem per zyre, klinike, etj.

Ndertesa disponon dhe ashensor.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ1977
  • Gross Area: 35 m2
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Website Views: 67
  • Has mortgage

Ameneties

  • Lift
  • City Center

Contact agent