• Bedroom: 3
 • Bathrooms: 2
 • 110m2

Apartament 3+1+2 per qira - Shkolla e Bashkuar

Shkolla e Bashkuar, Tirane Shkolla e Bashkuar
For Rent

600 € /month

Description

Ofrohet per qira apartament 3+1+2 , me vendodhje prane Shkolles se Bashkuar.

Apartamenti pozicionohet ne katin e shtate te nje pallati te ri (ndertimi i vitit 2022), me dy ashensore, dhe ne proces mobilimi.

Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenjie qe ka te perbashket dhe ambientin e gatimit, tre dhoma, dy tualete, nje depo e vogel

. Apartamenti ka te instaluar sistemin me te fundit te kondicionimit, pajisje incaso dhe sistem sigurie.

Per me teper infomracion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

 • Reference: PAZ1983
 • Gross Area: 110 m2
 • Bedroom: 3
 • Baths: 2
 • Living room: 1
 • Floor: 7
 • Type: Apartment
 • Status: New
 • Website Views: 220
 • Has mortgage

Ameneties

 • Alarm
 • Lift
 • Police
 • Hospital
 • School

Contact agent