• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2
  • 166.32m2

Apartament 2+1 per shitje - DOWNTOWN 1

Bulevardi Deshmoret e Kombit Rruga e Elbasanit
For Sale

0 €

Description

Ofrohet per shitje Apartament 2+1+2 ne godinen me te larte dhe te mirenjohur ne qytet, DOWNTOWN ONE me vendodhje ne Blv. Bajram Curri.

Apartamenti ndodhet ne katin e 21 me siperfaqe totale prej 166.33m2 dhe eshte e organizuar ne:

- Dhome ndenjie + gatim - me sip. 38.65m2
- Dhome Gjumi 1 - 40.58m2
- Dhome Gjumi 2 - 19.49m2
- Tualet 1 - 3.9m2
- Tualet 2 - 5.98 m2
- Dhome Teknike - 3.48m2
- Ballkon - 16.4m2
- Korridor - 7.13 m2

Orientimi: jug - Lindje

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ2004
  • Gross Area: 166.32 m2
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Website Views: 40
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: