• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2
  • 164.29m2

Apartament 2+1+2 per shitje - DOWNTOWN ONE

Bulevardi Bajram Curri Rruga e Elbasanit
For Sale

0 €

Description

Ofrohet per shitje Apartament 2+1+2 ne godinen me te larte dhe te mirenjohur ne qytet, DOWNTOWN ONE me vendodhje ne Blv. Bajram Curri.

Apartamenti ndodhet ne katin e 22 me siperfaqe totale prej 164.29m2 dhe eshte e organizuar ne:

- Dhome ndenjie + gatim - me sip. 37.73m2
- Dhome Gjumi 1 - 24.56m2
- Dhome Gjumi 2 - 16.91m2
- Tualet 1 - 9.85m2
- Tualet 2 - 8.69 m2
- Dhome Teknike - 3.24m2
- Ballkon - 23.98m2
- Korridor - 8.61 m2

Orientimi: jug - Lindje

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ2005
  • Gross Area: 164.29 m2
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Floor: 22
  • Website Views: 22
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: