• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2
  • 117m2

Apartament 2+1+2 +post parkim per shitje - Mirabella, Oxhaku

Mirabella, Oxhaku Oxhaku
For Sale

0 €

Description

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2+post parkimi me siperfaqe 117.02m2, i pozicionuar ne katin e pare te banimit, te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon ndenjie,kuzhina, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes per m2 eshte 850 Euro + posti i parkimit 15.000 Euro.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ2009
  • Gross Area: 117 m2
  • Interior Area:102 m2
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Website Views: 28
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: