• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2
  • 98m2

Apartament 2+1+2 per shitje - ASL, Rr. Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi Manastirit Shkolla Andon Zako Çajupi
For Sale

0 €

Description

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2 me siperfaqe totale 98.49m2 i pozicionuar ne katin e 8-te, pjese e nje prej rezidencave me te njohura ne zonen prane Gjimnazit Cajupi, Rr. Kongresi Manastirit.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambinet ndenjie, kuzhibe, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ2010
  • Gross Area: 98 m2
  • Interior Area:84 m2
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Website Views: 56
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: