• 251m2

Njesi biznesi me qira 251m2 - Selvia, Rruga e Dibres

Rruga e Dibres Selvia
For Rent

1,700 € /month

Description

Ofrohet me qira ambient biznesi, me siperfaqe totale 251m2, pozicionuar ne katin e 11 te nje ndertese te mireadministruar, me ashensor (e mirenjohur ne kete zone si godine biznesi).

Ambienti eshte i ndare i ndare me mure gipsi ne disa salla/zyra, i investuar, me fasade xhami dhe me sistem koondicionimi.

Eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi (zyra, klinike, qender kursesh, laborator), etj.

Per me teper infomracion jeni te mirepritur te na kontaktoni.

Information

  • Reference: PAZ2020
  • Gross Area: 251 m2
  • Floor: 11
  • Type: Commercial
  • Status: Used
  • Website Views: 156
  • Has mortgage

Contact agent