• Bedroom: 1
 • Bathrooms: 1
 • 68m2

Apartament 1+1 per qira - Shkolla e Baletit

Shkolla e Baletit Shkolla e Baletit
For Rent

500 € /month

Description

Ofrohet per qira Apartament 1+1+kuzhina e ndare me vete, me siperfaqe totale 68 m2, e pozicionuar ne katin e katert te nje ndertese rezidenciale me ashensor.

Apartamenti eshte i organizaur ne nje dhome ndenjie, kuzhine e ndare ne vete, nje tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ofron te gjitha kushtet optimale.

Information

 • Reference: PAZ2021
 • Gross Area: 68 m2
 • Bedroom: 1
 • Baths: 1
 • Living room: 1
 • Type: Apartment
 • Status: New
 • Website Views: 168
 • Has mortgage

Ameneties

 • City Center

Contact agent