• Bedroom: 2
 • Bathrooms: 2
 • 115m2

Apartament 2+1+2+2blk me qera

Rruga e Elbasanit
For Rent

600 € /month

Description

Jepet me qera apartament 2+1+2+2blk tek rruga Elbasanit, tek Gjuhet e huaja. Aparatmenti eshte plotesisht i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne koridor hyres, sallon ndenje i bollshem bashke me kushinen, dy dhoma gjumi, dy tualete , dy ballkone dhe nje depo. Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Information

 • Reference: KOM2023
 • Gross Area: 115 m2
 • Interior Area:100 m2
 • Bedroom: 2
 • Baths: 2
 • Living room: 1
 • Website Views: 56
 • Has mortgage

Ameneties

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Contact agent