• Bedroom: 2
 • Bathrooms: 3
 • 140m2

Jepet me Qira Vile 2 kat ne Surrel , 140 m2

Surrel
For Rent

1,200 € /month

Description

Jepet vile me qira ne Surrel
-Me siperfaqe 140 m2 banese, 2 kat
-Kati I kuzhine+sallon+banjo 70 m2
-Kati II 2 dhoma gjume me banjo personale
-Rafte ne shkalle
-Banjo te jashtme qe mund te perdoret per lavanderi
-Tarrace para shtepise 70 m2
-Garazhd 35 m2
-Oborr 400 m2
-E gatshme dhe per Airbnb
-Siguri maximale ,rruge e mbikqyrur gjithe kohes dhe e ndricuar

Na kontaktoni per shume informacion!

Information

 • Reference: BLL2041
 • Interior Area:140 m2
 • Bedroom: 2
 • Baths: 3
 • Living room: 1
 • Type: Villa
 • Status: Used
 • Website Views: 145
 • Has mortgage

Contact agent