Jepet Vile per shitje ne Mysylm Shyr

Myslym Shyri
For Sale

700,000 €

Description

Jepet Vile per Shitje ne Myslym Shyr

-Vila ka siperfaqe totale 164 m2
-Me 3 kate dhe oborr
-Dokumentacion te rregullt

Per informacion te metejshem na kontaktoni!

Information

  • Reference: BLL2098
  • Website Views: 10
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: