• 1600m2

Shitet Vile ne stil modern, ndertim i ri dhe shume cilesor

Rruga e Elbasanit
For Sale

3,640,000 €

Description

Vile ne stil modern, ndertim i ri dhe shume cilesor.
-Siperfaqja e prones : 1200 M2
-Siperfaqja e ndertimit: 4 kate/ 400 m2, gjithsej 1600 m2
-Viti i ndërtimit: 2000

Vila ndodhet prane Rr. Elbasan, shume i pershtatshem per tu perdorur per banim. Perreth viles eshte e rrethuar me oborr ku mund te parkohen rreth 4 vetura. Vila ka 4 kate dhe katin bodrum. Eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje dhe ftohje, gjenerator, panel diellor, ashensor, ujesjelles 24 ore etj. Kati ne bodrum ka nje garazh te madh te mjaftueshem per 10 automjete, dhoma sherbimi dhe tualete. Vilat përbëhen nga 8 dhoma gjumi të shoqëruara secila me tualet, 2 dhoma pritjeje, 2 kuzhina, 2 dyqane, 3 tualete të përbashkëta, 2 veranda dhe ballkone. Oborri është i mbjellë me pemë dhe lule dekorative.
Vila ndodhet ne zonen e restoranteve luksoze dhe te famshme te Tiranes.
10 min në këmbë deri në liqenin artificial dhe parkun e Tiranës dhe 20 min në Hotel Sheraton

Per informacione te metejshme na kontaktoni!

Information

  • Reference: BLL2110
  • Gross Area: 1600 m2
  • Interior Area:1200 m2
  • Website Views: 39
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: