• Bedroom: 1
 • Bathrooms: 1
 • 75m2

Oasis Rezidence

Oasis Rezidence Ish Fusha e Aviacionit
For Sale

108,000 €

Description

Shesim apartament prane ish fushes se aviacionit dh eunazes se re, ne nje nga rezidencat me cilesore, ndertimi vitit 2023. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 9 katesh me 2 ashensore, fasade e vetiluar, punime shume cilesore, me orientim nga jugu me drite natyrale gjate gjithe dites dhe pamje te lire.

Information

 • Reference: KOM2122
 • Gross Area: 75 m2
 • Interior Area:75 m2
 • Bedroom: 1
 • Baths: 1
 • Living room: 1
 • Floor: 6
 • Type: Apartment
 • Status: New
 • Website Views: 304
 • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: