• Bedroom: 1
 • Bathrooms: 1
 • 63.75m2

Apartament 1+1 per shitje (ne proces ndertimi) - Rr. Siri Kodra, Ish Stacioni Trenit

Rr. Siri Kodra Ish Stacioni i Trenit
For Sale

76,500 €

Description

Ofrohet per shitje Apartament 1+1 me siperfaqe totale 63.75m2 pozicionuar ne katin e peste (godine banimi & sherbimesh 7-kateshe dhe 2 kate parkimi), ne proces ndertimi me vendodhje Rr. Siri Kodra, Ish stacioni Trenit.

Cmimi i shitjes: 1200 Euro/m2 (i diskutueshem).

Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

 • Reference: PAZ2128
 • Gross Area: 63.75 m2
 • Interior Area:54.83 m2
 • Bedroom: 1
 • Baths: 1
 • Living room: 1
 • Type: Apartment
 • Status: Under Construction
 • Website Views: 226
 • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: