• 66m2

Dyqan me qera

myslym shyri Myslym Shyri
For Rent

700 € /month

Description

Japim Farmaci me qera ne rrugen Myslym Shyri. Farmacia funksionon prej 12 vitesh dhe jepet me qera ne gjende pune me klientele te kosoliduar. Mundesi shrytezimi te licenses.

Information

  • Reference: KOM2129
  • Gross Area: 66 m2
  • Interior Area:55 m2
  • Floor: 1
  • Type: Shop
  • Status: Used
  • Website Views: 153
  • Has mortgage

Contact agent