• Bedroom: 1
 • Bathrooms: 1
 • 77m2

Apartament 1+1 (77m2) 220 EUR per qira - Rr. e Thesarit, Fresk

Rruga e Thesarit, Fresk Fresku
For Rent

220 € /month

Description

Ofrohet per qira Apartament 1+1 me siperfaqe totale 77m2, i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor, ne Rrugen e Thesarit, Fresk.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar, vetem me nje kundrabufe dhe pajisjet e tualetit.

Eshte i pershtatshem per banim ose zyra.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

 • Reference: PAZ2145
 • Gross Area: 77 m2
 • Bedroom: 1
 • Baths: 1
 • Living room: 1
 • Floor: 4
 • Type: Apartment
 • Status: New
 • Website Views: 133
 • Has mortgage

Contact agent