• Bedroom: 3
 • Bathrooms: 2
 • 140m2

Apartament 3+1+2 per qira (500EUR) - Kompleksi Kolombo, Liqeni i Thate

Komleksi Kolombo, Liqeni Thate Liqeni i Thatë
For Rent

500 € /month

Description

Ofrohet per qira apartament 3+1+2 me siperfaqe totale 140m2, i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati me ashensor, pjese e nje kompleksi te mirenjohur ne Zonen e Liqenit te Thate.
Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor shperndares, nje ambient ndenie + gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone.
Apartamenti ofrohet i pamobiluar, vetem me kundrabufene.
Eshte i pershtatshem per zyra ose banim.
Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

 • Reference: PAZ2148
 • Gross Area: 140 m2
 • Bedroom: 3
 • Baths: 2
 • Living room: 1
 • Floor: 2
 • Type: Apartment
 • Status: Used
 • Website Views: 99
 • Has mortgage

Contact agent