• 97m2

Ambient zyrash per qira - Myslym Shyri, Tirane

Rr. "Myslym Shyri", Tirane Myslym Shyri
For Rent

750 € /month

Description

Ofrohet per qira nje ambient per zyra, i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te mireadministruar, i ndodhur ne zonen e Myslym Shyrit, Tirane.

Ambienti eshte i investuar, i shtruar me parket, ndricim i fshehur, dhe i pajisur me parket.

Cmimi i qirase: 750EUR/Muaj.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

  • Reference: PAZ2149
  • Gross Area: 97 m2
  • Living room: 3
  • Type: Office
  • Status: Used
  • Website Views: 79
  • Has mortgage

Contact agent