• Bedroom: 2
 • Bathrooms: 2
 • 110m2

Apartament 2+1+2 + post parkimi (550EUR) - Kompleksi Kolombo, Liqeni i Thate

Kompleksi Kolombo, Liqeni Thate Liqeni i Thatë
For Rent

550 € /month

Description

Ofrohet me qira apartament + post parkimi i brendshem, me vendodhje te Kompleksi Komlombo, Liqeni i Thate.

Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e dyte, te nje pallati te mireadministruar me ashensor.

Organizimi: nje korridor shperndares, ambient ndenjie + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete & dy ballkone.

Ofrohet totalisht e mobiluar.

Ne cmimin prej 550Eur eshte i perfshire dhe posti i parkimit , qe ndodhet ne katin -1 te pallatit.

Information

 • Reference: PAZ2153
 • Gross Area: 110 m2
 • Bedroom: 2
 • Baths: 2
 • Living room: 1
 • Floor: 2
 • Type: Apartment
 • Status: Used
 • Website Views: 79
 • Has mortgage

Contact agent