• Bedroom: 2
 • Bathrooms: 2
 • 110m2

Apartament 2+1+2 per shitje - Presidenca, Bllok

Presidenca, Blloku Ish Blloku
For Sale

360,000 €

Description

Ofrohet per shitje apartament 2+1+2, i pozicionuar ne katin e peste, te nje pallati nga me te administruarit ne zonen e Bllokut, shume prane Presidences.

Organizimi apartamentit: Ambienti i ndenjies + kendi kuzhines, nje korridor qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe dy ballkone.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

 • Reference: PAZ2155
 • Gross Area: 110 m2
 • Bedroom: 2
 • Baths: 2
 • Living room: 1
 • Floor: 5
 • Type: Apartment
 • Status: Used
 • Website Views: 94
 • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: