• Bedroom: 2
  • Bathrooms: 2

Super Apartament/ Penthouse Per Qera 280m2 - Rr. Dritan Hoxha, Prane Universitetit Zoja E Keshillit Te Mire, Tirane

Laprakë
For Rent

800 € /month

Description

Ofrohet per qira nje super apartament/penthouse me siperfaqe totale 280m2, pozicionuar ne katin e tete te nje pallati me ashensor, ne Rr. Dritan Hoxha, Prane Univ. Zoja e Keshillit te Mire, Tirane.

Te dhena te tjera te apartamentit

- Verande super e bollshme (150m2)
- Mobilim totalisht i ri
- I gjithe apartamenti i shtruar me parket
- Te gjitha ambientet/dhomat spacioze (me hapesire) dhe me pamje panoramike
- kuzhine e vecuar
- elektroshtepiake te reja
- secila nga dhomat disponon kondicionier
- Garderobe e vecuar
- I gjithe apartamenti ofron ndricim natyral gjate gjithe dites
- Veranda eshte e pajisur me pishine

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

  • Reference: PAZ2201
  • Bedroom: 2
  • Baths: 2
  • Living room: 1
  • Floor: 8
  • Type: Penthouse
  • Status: New
  • Website Views: 86
  • Has mortgage

Contact agent