• 26m2

Dyqan per shitje(25.6m2) - Astir, prane OZONE

Astir, prane OZONE
For Sale

0 €

Description

Ofrohet per shitje dyqan me siperfaqe totale 25.6m2, i pozicionuar ne katin 0 te nje pallati ndertim i vitit 2009, i ndodhur ne Zonen e Astir, prane OZONE.

Prona disponon tualet te brendshem dhe dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

  • Reference: PAZ2203
  • Gross Area: 26 m2
  • Type: Shop
  • Status: Used
  • Website Views: 94
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: