• 38m2

Dyqan per shitje (38m2) - Astir, prane OZONE

Astir, prane OZONE Astiri
For Sale

0 €

Description

Ofrohet per shitje dyqan me siperfaqe totale 38m2, i pozicionuar ne katin 0 te nje pallati ndertim i vitit 2009, me vendodhje ne zonen e Astirit, prane OZONE.

Prona disponon tualet te brendshem dhe dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

  • Reference: PAZ2204
  • Gross Area: 38 m2
  • Type: Shop
  • Status: Used
  • Website Views: 202
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: