• 85m2

Apartament 1+1 per shitje (85m2) - Porti Vlore

Porti, Vlore
For Sale

127,500 €

Description

Apartament 1+1 per shitje me siperfaqe 85m2, ndodhet te Portin Vlore.

Apartamenti eshte me pamje nga deti dhe ndodhet ne katin e 10 banimi (jo i fundit).

Cmimi 1500euro/m2

Information

  • Reference: PAZ2209
  • Gross Area: 85 m2
  • Floor: 10
  • Type: Apartment
  • Status: New
  • Website Views: 163
  • Has mortgage

Property video

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: