• 70m2

Apartament 1+1 (70m2) per shitje - Porti Vlore

Porti, Vlore
For Sale

105,000 €

Description

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 70m2, me vendodhje zona e Portit Vlore, dhe pamje nga deti.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 (jo te fundit).

Cmimi shitjes: 1500euro/m2

Information

  • Reference: PAZ2210
  • Gross Area: 70 m2
  • Floor: 10
  • Type: Apartment
  • Status: New
  • Website Views: 160
  • Has mortgage

Property video

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: