• 83m2

Apartament 2+1 per qera - Prane Stadiumit Dinamo

Prane Stadiumit Dinamo
For Rent

900 € /month

Description

Ofrohet per qera Apartament 2+1 me siperfaqe 83m2 i pozicionuar ne katin e trete (pallat ekzistues), me vendodhje ne zonen e Stadiumit Dinamo.

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, dhe ndodhet ne nje lokacion shume te kerkuar.

Per me teper informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

  • Reference: PAZ2212
  • Gross Area: 83 m2
  • Floor: 3
  • Type: Apartment
  • Status: New
  • Website Views: 131
  • Has mortgage

Contact agent