• Bedroom: 4
 • Bathrooms: 2
 • 273m2

Penthouse 4+1 (273m2) per shitje - Prane Stadiumit Air Albania, Ambasada Amerikane

Prane Air Albania Stadium, Ambasada Amerikane
For Sale

580,000 €

Description

Ne Rrugen e Elbasanit prane stadiumit "Air Albania" shitete PENTHOUSE 4+1.
Prona ka nje siperfaqje totale prej 273.5m2.
Penthouse organizohet ne salon ndenje, kuzhine e vecuar, korridor i cili ben shperndarjen ne ambiente, 4 dhoma gjumi, garderobe, dy tualete, depo dhe nje Verande me siperfaqje 50m2 e cila akseson te gjitha ambientet dhe ofron nje pamje panoramike.
I gjithi ambienti eshte i investuar ne menyre shume cilesore, po ashtu dhe pallati eshte i mireadministruar.
Mundesi opsionale per blerje dhe nje post parkimi (i mbyllur) ne katin -1.

Prona disponon certifikate pronesie/hipoteke.

Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.

Information

 • Reference: PAZ2213
 • Gross Area: 273 m2
 • Bedroom: 4
 • Baths: 2
 • Living room: 1
 • Floor: 8
 • Type: Penthouse
 • Status: New
 • Website Views: 165
 • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: