• Bedroom: 2
 • Bathrooms: 2
 • 110m2

Apartamente te tipologjive te ndryshme per qera - Park Life Residence

Park Life Residence, Liqeni i Thate Liqeni i Thatë
For Rent

900 € /month

Description

Ofrohen per qera apartamente te tipologjive te ndryshme 2+1 & 3+1 ne nje prej residencave me te mirenjohura prane Liqenit te Thate.

Apartamentet jane te pabanuara me pare dhe ofrohen me mobilim krejtesisht te ri.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

 • Reference: PAZ2215
 • Gross Area: 110 m2
 • Bedroom: 2
 • Baths: 2
 • Living room: 1
 • Floor: 3
 • Type: Apartment
 • Status: New
 • Website Views: 253
 • Has mortgage

Contact agent