• Bedroom: 1
  • Bathrooms: 1

Apartament 1+1 (80m2) per shitje - Uji i Ftohte, Vlore

Uji i Ftohte, Vlore Uji I Ftohtë
For Sale

108,500 €

Description

Ofrohet per shitje apartament 1+1 me siperfaqe totale 70m2, i pozicionuar ne katin e pare, me vendodhje Lagjja Uji i Ftohte, Vlore.

Cmimi i shitjes: 1550EUR/m2.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe kompletuar totalisht.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

  • Reference: PAZ2217
  • Bedroom: 1
  • Baths: 1
  • Living room: 1
  • Floor: 1
  • Type: Apartment
  • Status: New
  • Website Views: 154
  • Has mortgage

Contact agent

Mortgage Calculator

Monthly Payment: