• 200m2

Ambient per zyra 200m2 - Bllok

Prane Librit Universitar, Tirane Ish Blloku
For Rent

1,700 € /month

Description

Ofrohet per qira nje ambient spacioz per zyra, me siperfaqe 200m2 i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor ne zemer te bllokut.

Te dhenat per ambinetin:
- Kati 3
- Kubature e Rregullt
- Drite natyrale ne cdo ambient
- Ndricim Led
- Sisitem Kondicionimi

Eshte ideal per zyra marketingu, klinik dentare, Laborantor Mjekesor apo qender kursesh.

Information

  • Reference: PAZ2227
  • Gross Area: 200 m2
  • Floor: 3
  • Type: Office
  • Status: Used
  • Website Views: 73
  • Has mortgage

Ameneties

  • City Center

Contact agent