• Bedroom: 2
 • Bathrooms: 2
 • 176m2

Apartament 2+1+2+verande per qera (176m2) - Prane Shkolles "Osman Myderizi", prapa Ambasades Amerikane

Prane Shkolles "Osman Myderizi" Liceu Artistik
For Rent

1,000 € /month

Description

Ofrohet per qera apartament 2+1+2+verande e bollshme, e pozicionuar ne katin e gjashte (pa ashensor).

Apartamenti ka mobilim bashkekohor/modern.

Veranda e bollshme dhe me pamje fantastike i shton me teper vlere apartamentit.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

 • Reference: PAZ2236
 • Gross Area: 176 m2
 • Bedroom: 2
 • Baths: 2
 • Living room: 1
 • Floor: 6
 • Type: Apartment
 • Status: Used
 • Website Views: 66
 • Has mortgage

Contact agent