• 187m2

Ambient per zyra me qera 187m2 - Prane Hotel Hilton

Prane Hotel Hilton Kompleksi Delijorgji
For Rent

2,500 € /month

Description

Ofrohet per qera Ambient per zyra me siperfaqe 187m2, i pozicionuar ne katet e larta te nje godine me ashensor, te ndodhur buze Blv "Gjergj Fishta", prane Hotel Hilton.

Ambienti eshte i investuar dhe i organizuar ne disa ndarje.

Per me shume informacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Information

  • Reference: PAZ2250
  • Gross Area: 187 m2
  • Type: Office
  • Status: New
  • Website Views: 54
  • Has mortgage

Contact agent