• Dhoma Gjumi: 2
  • 76m2

Apartament 2+1 për qira (400Euro), Zogu i Zi

Zogu i Zi Zogu I Zi
PËR QIRA

400 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet me qira një apartament 2+1, i pozicionuar në katin e pestë të një pallati të mirëadministruar me ashensor, me vendodhje afër Zogut të Zi.Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenjie, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.Shtëpia ofrohet me të gjitha orenditë e nevojshme.Lokacioni shumë i mirë i krijon të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më të mirë.Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ478
  • Sip. e brendshme:76 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 7
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 304

Kontakto Agjentin