• Dhoma Gjumi: 2
  • 97m2

Apartament 2+1 per qira (700Euro/Muaj) - Prane Radio Televizionit Shqiptar

Prane Radio Televizionit Shqiptar Liceu Artistik - RTSH
PËR QIRA

700 € /Muaj

Përshkrim

Jepet me qira një apartament 2+1 me një sipërfaqe totale 112 m2, pozicionuar në katin e pestë të një pallati ekzistues ne monitorim nga kamerat e sigurise dhe roje 24h/24, në një nga zonat më të kërkuara, afër Radio Televizionit Shqiptar, (Mbrapa Piramidës).Apartamenti është i organizuar në 1 sallon denjie të bollshëm, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, një ballon i gjërë me sip. 30m2 dhe tualete.I gjithë apartamenti është rikonstruktuar së fundmi dhe momentalisht është në proces mobilimi.Pallati ka hyrje te dedikuar per invalide/aksesueshmeri per karrige me rrota.Vlera e qirasë është 700Euro/muaj.Për më shumë informacion ose për vizitë në pronë, kontaktoni stafin tonë.

Informacion

  • Referenca: PAZ652
  • Sip. e brendshme:97 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 5
  • Klikimet nga Website: 105

Kontakto Agjentin