• Dhoma Gjumi: 1
  • Tualete: 1

Apartament 1+1 për qira 500Euro, Pranë Ambasador 3, Air Albania Stadium

Prane Ambasador 3 Stadiumi Qemal Stafa - Ambasador 3
PËR QIRA

500 € /Muaj

Përshkrim

Jepet për qira një apartament 1+1, për qira, i pozicionuar në katin e dytë të një pallati ekzistues, i mirëadministruar dhe me dy ashensorë.Apartamenti është i organizuar në një dhomë ndenjie së bashku me ambientin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.Apartamenti është i përshtatshëm dhe për ambient biznesi/zyrash.Në cmim nuk janë të përfshira taksat.

Informacion

  • Referenca: PAZ680
  • Dhoma Gjumi: 1
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 381

Kontakto Agjentin