• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1 për shitje, Linzë

Linzë -
PËR SHITJE

58,645 €

Përshkrim

Ofrohet për shitje një apartament 2+1, i pozicionuar në katin e dytë të nje pallati që po ndërtohet në zonën e Linzës.Sipas projektit, i cili ka marrë formë dhe pritet të përfundojë në Dhjetor 2022, apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjie së bashku me ambientin e gatimit, dy tualete, një korridor.Pallati po ndërtohet në një zonë të qetë, me ajër të pastër por që i mundëson shërbimet.Për më shume informacion kontaktoni stafin tonë.

Informacion

  • Referenca: PAZ773
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 2
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 306

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: