• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Super apartament 2+1+2 për shitje - Komuna e Parisit

Komuna e Parisit Komuna e Parisit - Kristal Center
PËR SHITJE

160,000 €

Përshkrim

Super Apartament për shitje 2+1+2, pozicionuar në katin e 5-të të një pallati të ri dhe të mirëadministruar, me ashensor.Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë ndenjie, (arreduar sipas stilit modern), ambienti i kuzhinës i ndarë më vete, dy dhoma gjumi, dy tualete, si dhe 3 ballkone të bollshme.Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara dhe shitet totalisht i mobiluar.Për më tepër informacion ose një vizitë në pronë jeni të mirëpritur për të na kontaktuar.

Informacion

  • Referenca: PAZ843
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 5
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 289

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: