• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Apartament per shitje, 850Euro/m2 - Rruga Besim Alla

Rruga Besim Alla Yzberisht - Spitali Amerikan 3
PËR SHITJE

73,950 €

Përshkrim

Apartament për shitje me sipërfaqe totale 87m2 dhe çmim 850€/m2 - Rr. Besim Alla.Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ndërtuar në 10-vjeçarin e fundit dhe me ashensor.Shitet i pamobiluar dhe i pajisur me dokumentacion/certifikatë pronësie të rregullt.Për më tepër informacion ose vizitë në pronë jeni të mirëpritur të na kontaktoni  

Informacion

  • Referenca: PAZ925
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 8
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 345

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: