• Dhoma Gjumi: 3
  • Tualete: 2
  • 127m2

Super Apartament 3+1+2+2bllk për qira

Fiori Di Bosco Don Bosko
PËR QIRA

650 € /Muaj

Përshkrim

Ofrohet super apartament 3+1+2+2bllk, i pozicionuar ne katin e peste te nje pallati te ri, pjese e nje prej rezidencave me te mirenjohura, sic eshte Fiori Di Bosco.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi , dy tualete, dy ballkone.Ne cmim eshte i perfshire dhe posti i parkimit qe ndodhet ne katin -1 te pallatit.Apartamenti ofrohet gjysem i mobiluar si dhe eshte i pabanuar me pare nga persona te tjere.Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1131
  • Sip. e brendshme:127 m2
  • Dhoma Gjumi: 3
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 5
  • Klikimet nga Website: 121

Kontakto Agjentin