• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament 2+1 ne Shitje 111m²

Fresku
PËR SHITJE

75,000 €

Përshkrim

Apartament 2+1 ne Shitje 111m².Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje,koridor shperndares,2 tualete dhe 1 ballkon.Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vitit 2012 me ashensor.Ndodhet ne rruge kryesore prane restorant Qesaraka.Zone qe te ofron mundesi parkimi dhe prane institucioneve shteterore.Ne proces hipotekimi.Per me shume informacion na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1182
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Klikimet nga Website: 135

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: