• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Shitet Apartament 2+1 (96.9m2) - Ish AML

Prane AML Tiranë
PËR SHITJE

82,365 €

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 me sipërfaqe totale 96.9m2, i pozicionuar në katin e tretë të një pallati të ri (ndërtuar në vitin 2015), dhe me ashensor.Apartamenti është i organizuar me një sallon ndenjie së bashku me ambientin e gatimit dhe kuzhinës, dy dhoma gjumi,dy ballkone mjaft të bollshëm dhe tualet.Apartamenti mund të shitet i mobiluar ose jo. Është një mundësi shume e mirë investimi pasi zona është zhvilluar mjaft viteve të fundit dhe ofron shume fasilitete për një jetesë të qetë dhe komode.Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: PAZ1275
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 3
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 294

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: