• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 1

Apartament 2+1 (110.8m2) per shitje - Muzeu i Deshmoreve, Durres

Durrës
PËR SHITJE

110,000 €

Përshkrim

Shitet Apartament i investuar dhe i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati ekzistues me vendodhje prane Muzeut te Deshmoreve, Durres.Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi te shtruara me parket druri, nje dhome ndenjie se bashku me kuzhinen, nje tualet, nje lavanteri dhe ballkon.Per me teper informacion jeni te mirepritur per te na kontaktua

Informacion

  • Referenca: PAZ1311
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 1
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 4
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 696

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: