• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2

Apartament per shitje 850Euro/m2 - Rr. Besim Alla

Rruga Besim Alla Yzberisht
PËR SHITJE

114,750 €

Përshkrim

Dy Apartament për shitje (me të njëjtën tipologji), me sipërfaqe totale 135 m2 dhe çmim 850€/m2 - Rr. Besim Alla.Apartamentet ndodhen në katin e tretë dhe të tetë të një pallati të ndërtuar në 10-vjeçarin e fundit me ashensor.Shiten të pamobiluara dhe janë të pajisur me dokumentacion/certifikatë pronësie të rregullt.Për më tepër informacion ose vizitë në pronë jeni të mirëpritur të na kontaktoni  

Informacion

  • Referenca: PAZ1381
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Kati: 8
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 361

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: