• 90m2

APARTAMENT PER QIRA 2+1,LIQENI I THATE

Liqeni i Thatë
PËR QIRA

500 € /Muaj

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qira prane Liqenit te Thate.Orhanizohet nga dhoma e ndenjes dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Ndodhet ne katin e katert banim.Disponon edhe nje post parkimi me cmim ekstra  Per me shume informacione na kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: MAS1430
  • Sip. e brendshme:90 m2
  • Klikimet nga Website: 94

Kontakto Agjentin