• Dhoma Gjumi: 2
  • 83m2

Apartament 2+1 Në Shitje Sheshi Shqiponja 85000 €

rruga 29 Nentori Astir
PËR SHITJE

85,000 €

Përshkrim

Shitet apartament i tipologjise 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara per banim   Rruga 29 Nentori sheshi Shqiponja  . Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri i cili perfundon ne fund te sezonit veror. Kompleksi eshte i projektuar te funksionoj si qender banimi dhe qender hotelerie.Godina ofron cilesi te larte ndertimi dhe fasilitete te medha per banoret.Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe organizohet ne nje sallon te madh ndenieje dhe gatimi,2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.Per nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni.

Informacion

  • Referenca: BLL1538
  • Sip. e brendshme:83 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Lloji: Apartment
  • Statusi: Used
  • Klikimet nga Website: 525

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: