• Dhoma Gjumi: 2
  • Tualete: 2
  • 90m2

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE,RRUGA E DIBRES!

Rruga e Dibrës - Selvia
PËR SHITJE

110,000 €

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Dibres,prane Selvise. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ne nje pallat te perfunduar vitet e fundit.Organizohet nga 2 dhoma gjumi, nje sallon, 2 tualete dhe ballkon. Per detaje dhe informacione rreth prones, ju lutem kontaktoni konsulentin imobiliar!

Informacion

  • Referenca: MAS1569
  • Sip. e brendshme:90 m2
  • Dhoma Gjumi: 2
  • Tualetet: 2
  • Dhomë Ndenje: 1
  • Klikimet nga Website: 124

Kontakto Agjentin

Llogaritësi i Kredisë

Pagesa Mujore: